marți, 3 februarie 2009
O cota unica de impozitare , de 12 procente
Intr-un talk-show, in 3 februarie, la" Realitatea-T.V.", fostul premier Adrian Nastase, a pus in discutzie , posibilitatea reducerii cotei de impozitare la 12 procente , concomitent cu impozitarea averii cu 25 de procente, dupa modelul ungar, aplicat de premierul F. Gyurcsanyi. Un astfel de manifest politic, il poate propulsa la concursul pentru Cotroceni, cu sanse reale in fatza unui contracandidat cacealmist, irascibil,cu apucaturi de tiran, inconjurat de lachei si domnitze, hulpav de putere, amator, toxic, expirat !
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu