marți, 3 februarie 2009

O cota unica de impozitare , de 12 procente

Intr-un talk-show, in 3 februarie, la" Realitatea-T.V.", fostul premier Adrian Nastase, a pus in discutzie , posibilitatea reducerii cotei de impozitare la 12 procente , concomitent cu impozitarea averii cu 25 de procente, dupa modelul ungar, aplicat de premierul F. Gyurcsanyi. Un astfel de manifest politic, il poate propulsa la concursul pentru Cotroceni, cu sanse reale in fatza unui contracandidat cacealmist, irascibil,cu apucaturi de tiran, inconjurat de lachei si domnitze, hulpav de putere, amator, toxic, expirat !

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

vizitatori

bulinute rosii

cactusi faini