DAN NICA a acceptat functzia de ministru al Administratziei si Internelor. Ramane totodata si vicepremier al Guvernului.Este un scaun cu ghinion,si urmaresc ,cu atentzie, sa vad cand isi va baga iar, coada imbarligata, Aghiutza, si in ciorba lui Nica.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu