marți, 3 februarie 2009

UNDE-I NICA NU-I NIMICA

DAN NICA a acceptat functzia de ministru al Administratziei si Internelor. Ramane totodata si vicepremier al Guvernului.Este un scaun cu ghinion,si urmaresc ,cu atentzie, sa vad cand isi va baga iar, coada imbarligata, Aghiutza, si in ciorba lui Nica.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

vizitatori

bulinute rosii

cactusi faini